plechové garáže

Barva nebo pozink?

Barva nebo pozink?

Myslíte že je lepší garáž v pozinku nebo spíš v barvě?

1500x300 vs

Při výběru garáže vhodných rozměrů, střechy a vrat, je třeba ještě se rozhodnout, z jakého plechu bude vyrobena. Co je lepší? Klasický pozinkovaný plech nebo barevná varianta?
Samozřejmě je to ta druhá verze. Jsou dva důvody proč. Prvním důvodem je trvanlivost. Námi nabízený materiál je ve skutečnosti pozinkovaný plech, který je již ve výrobě potažen teflonovou barvou z palety RAL (lesklá) a BTX (matná). Druhý důvod je estetika. Nelze popřít, že garáž z barevného plechu vypadá jednoduše lépe. Navíc můžete u produktu kombinovat dvě nebo i tři barvy plechu, což ale nenavyšuje cenu. V naší stálé nabídce je 18 lesklých barev RAL a 11 matných verzí BTX. Zákazníci často vybírají vhodné barvy k tomu, co již u své nemovitosti mají nainstalováno.

kolory 1

Již několik let děláme garáže s barvami ve zdařilé imitaci dřeva

Jedná se opět o pozinkovaný plech, na který je místo obvyklé jednotné barvy aplikován vícebarevný vzor imitující strukturu dřeva.
Samozřejmě jde pouze o dokonalý vizuální efekt. Plocha je na dotek hladká a jednotlivé přechody mezi léty nejdou pohmatem cítit. V současné době jsou u nás dostupné tyto dvě barvy imitace dřeva – tmavý ořech a zlatý dub.
Obě varianty jsou v lesku i matu. Standardně je tento plech používán na stěnách a vratech garáží, nebo někdy i na samotných vratech, v kombinaci s klasickou barvou. Střecha je vždy vyrobena v klasické barvě, kterou je nejčastěji tmavě hnědá RAL8017. Garáže v tomto provedení dokonale ladí s okolím a připomínají stylové dřevěné stavby. Ohledně výběru vhodné barvy pro garáž je třeba ještě zmínit, že pro dokonalý celek je možno dobrat také nýty spojující konstrukci se stěnami ve stejné barvě. Standardně se používají hliníkové nýty ve stříbrné barvě. Použití barevných nýtů mírně zvyšuje cenu, ale je kompenzováno maximálním výsledkem.

Drewno png

Garáže v pozinku

Pro ty, kteří si chtějí koupit garáž v základní pozinkované verzi a později si ji natřít… ano, je to možné, ale zvažte jestli se to vyplatí. Při cenách odmašťovacích přípravků, kvalitních barev, ředidel, válečků a štětců je asi lépe koupit již garáž z plechu v barvě. V neposlední řadě má vysokou cenu i náš čas a ten ničím nenahradíme. Základní typy garáží v pozinku nejčastěji dodáváme jako stavební buňky na parcely u novostaveb, sklady k auto a pneu servisům atd.

Pokud máte jakékoliv dodatečné otázky, neváhejte nás kontaktovat,
rádi Vám odpovíme. Jsme Vám plně k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *