plechové garáže

Dovoz garáže …

Doprava a montáž zdarma

Doprava a montáž zdarma !

V dnešním příspěvku jsme se rozhodli věnovat jedné z nejdůležitějších otázek vůbec – doručení Vámi objednané garáže, či kotce. Je to chvíle, na kterou každý z našich zákazníků netrpělivě čeká. Aby vše proběhlo hladce a bez problémů, máme pro Vás pár informací a rad.
Jak jistě víte, v naší společnosti je doručení, jakož i následná montáž garáže zdarma, a to na území celé České republiky.
Je jedno, zda žijete ve Zlíně nebo v Praze.

Vaši objednávku Vám přivezeme a smontujeme zdarma – jako vždy, bez skrytých poplatků!

Jak rozvážíme?

V naší společnosti fungujeme na principu plánování tras.

Naše logistické centrum pečlivě zpracovává všechny vaše objednávky a řadí je na základě dvou kritérií – regionu a termínu objednávky. Vysvětlíme to na příkladu.

Jan Svoboda, bydlící ve Zlíně si objednal garáž dne 3. května, Josef Bartoš, bydlící ve Valašském Meziříčí si objednal garáž dne 15. dubna. Naše logistické centrum naplánovalo trasu do Zlínského kraje. Z dvojice jmenovaných, bude mít samozřejmě přednost pan Josef Bartoš, protože si svou garáž objednal dříve. Avšak v případě, že na našem autě, které se chystá rozvážet garáže ve Zlínském kraji, máme ještě volné místo, garáž dovezeme oběma výše zmíněným zákazníkům. Garáže tedy nerozvážíme po jednom kuse, ale přibližně po 20 kusech.

Takže fungujeme podle pravidel, ale jsou z nich v logistické výjimky – abychom udělali vše pro Vaši spokojenost! Z tohoto důvodu uvádíme termín doručení od 1 do 4 týdnů.

Celá komplikovaná logistika je v rukou našeho logistického centra, které dělá vše pro Vaši spokojenost!

V dnešním příspěvku, jsme se rozhodli věnovat, jedné z nejdůležitějších otázek vůbec – doručení Vámi objednané garáže, či kotce. Je to chvíle, na kterou každý z našich zákazníků, netrpělivě čeká. Aby vše proběhlo hladce a bez problémů, máme pro Vás pár informací a rad. Jak jistě víte, v naší společnosti je doručení, jakož i následná montáž garáže zdarma, a to území celé České republiky. Je jedno, zda žijete v Zlíne nebo Praze. Vaši objednávku Vám přivezeme a smontujeme zdarma – jako vždy, bez skrytých poplatků!

A čím rozvážíme?

Rozvoz Vašich objednávek realizujeme na nákladním autě s integrovaným úložným prostorem – tzv. valníku. V naší společnosti máme k dispozici auta tohoto typu menšího a většího rozsahu.

Jaké jsou rozměry zmíněného většího auta?

✅ Délka – 12 m

✅ Šířka – 2,5 m

✅ Max. výška – 4,1 m

Proč jsou tyto rozměry důležité? Musíme mít jistotu, že se k Vám na místo montáže náš náklaďák dostane. Naši montéři nosí jednotlivé díly do max 25m, pokud je to dále, zákazník musí zajistit na den montáže 2 lidi k pomoci při nošení. Pokud náš náklaďák nezajede na místo montáže, zajistěte prosím valník, traktor, káru za vaše auto a díly se takto převezou až k Vám.

Co nám může zkomplikovat příjezd?

➡ úzká cesta

➡ nezpevněná cesta

➡ příliš ostré zatáčky

➡ výrazné stoupání cesty

Výše uvedené překážky se samozřejmě s vaší pomocí dají překonat. Doporučujeme, v případě, že je k Vám přístup komplikovaný, možnost, že části Vámi objednané garáže přeneseme do Vámi připraveného menšího auta nebo traktoru. Naši montéři následně půjdou s Vámi a smontují garáž na připraveném podkladu.

Garáže jsme montovali již i v nadmořské výšce 1500 m.n.m., takže jsme připraveni na všechno!

V případě jakýchkoliv dotazů, jsme plně k dispozici. Pište nám nebo volejte. Společně vyřešíme každý problém a komplikovanou situaci!

Pokud máte jakékoliv dodatečné otázky, neváhejte nás kontaktovat,
rádi Vám odpovíme. Jsme Vám plně k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *