plechové garáže

Dovoz garáže …

Doprava a montáž zdarma

Doprava a montáž zdarma !

V dnešním příspěvku, jsme se rozhodli věnovat, jedné z nejdůležitějších otázek vůbec – doručení Vámi objednané garáže, či kotce. Je to chvíle, na kterou každý z našich zákazníků, netrpělivě čeká. Aby vše proběhlo hladce a bez problémů, máme pro Vás pár informací a rad.
Jak jistě víte, v naší společnosti je doručení, jakož i následná montáž garáže zdarma, a to území celé České republiky.
Je jedno, zda žijete v Zlíne nebo Praze.

Vaši objednávku Vám přivezeme a smontujeme zdarma – jako vždy, bez skrytých poplatků!

Jak rozvážíme?

V naší společnosti fungujeme na principu plánování tras.

Naše logistické centrum pečlivě zpracovává všechny vaše objednávky a řadí je na základě dvou kritérií – regionu a termínu objednávky. Vysvětlíme to na příkladu.

Ján Svoboda, bydlící v Zlíne si objednal garáž 3. května, Jozef Bartoš, bydlící v Valašském Meziříčí si objednal garáž 15. dubna. Naše logistické centrum naplánovalo trasu do Zlínskeho kraje. Z dvojice jmenovaných, bude mít samozřejmě přednost pan Jozef Bartoš, protože si svou garáž objednal dříve. Avšak v případě, že na našem autě, které se chystá rozvážet garáže v Zlínskem kraji, máme ještě volné místo, garáž dovezeme oběma výše zmíněným zákazníkům. Garáže tedy nerozvážně po jednom kuse, ale přibližně po 20 kusech.

Takže fungujeme podle pravidel, ale jsou z nich logické výjimky – abychom udělali vše pro Vaši spokojenost! Z tohoto důvodu uvádíme termín doručení od 1 do 4 týdnů.

Celá komplikovaná logistika, je v rukou našeho logistického centra, které dělá vše pro Vaši spokojenost!

V dnešním příspěvku, jsme se rozhodli věnovat, jedné z nejdůležitějších otázek vůbec – doručení Vámi objednané garáže, či kotce. Je to chvíle, na kterou každý z našich zákazníků, netrpělivě čeká. Aby vše proběhlo hladce a bez problémů, máme pro Vás pár informací a rad. Jak jistě víte, v naší společnosti je doručení, jakož i následná montáž garáže zdarma, a to území celé České republiky. Je jedno, zda žijete v Zlíne nebo Praze. Vaši objednávku Vám přivezeme a smontujeme zdarma – jako vždy, bez skrytých poplatků!

A čím rozvážíme?

Rozvoz Vašich objednávek realizujeme na nákladním autě s integrovaným úložným prostorem – tzv. valníku. V naší společnosti máme k dispozici auta tohoto typu menšího a většího rozsahu.

Jaké jsou rozměry zmíněného většího auta?

✅ Délka – 12 m

✅ Šířka – 2,5 m

✅ Max. výška – 4,1 m

Proč jsou tyto rozměry důležité? Protože, musíme vědět, zda jsme schopni se ke Vám s naším větším autem dostat nebo zda je třeba Vámi objednanou garáž, či kotec přivést na menším autě.

Co nám může zkomplikovat příjezd?

➡ úzká cesta

➡ nezpevněná cesta

➡ příliš ostré zatáčky

➡ výrazné stoupání cesty

Výše uvedené překážky se samozřejmě s vaší pomocí dají překonat. Doporučujeme, v případě, že přístup ke Vám je komplikovaný, možnost, v jejímž rámci, části Vámi objednané garáže, či kotce přendáme na vámi připravené menší nákladní auto, či traktor. Naši montéři následně půjdou s vámi a smontují garáž na připraveném podkladu.

Garáže jsme montovali, již i v nadmořské výšce 1500 m.n.m., takže jsme připraveni na všechno!

V případě jakýchkoliv dotazů, jsme plně k dispozici. Pište nám nebo volejte. Společně vyřešíme každý problém a komplikovanou situaci!

Pokud máte jakékoliv dodatečné otázky, neváhejte nás kontaktovat,
rádi Vám odpovíme. Jsme Vám plně k dispozici.

    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *