Zobrazen 1. – 30. z 125 výsledků

Garáže nejen na stavbu 15 200 – Plechová garáž 3x5m – zadní spád – pozink – od StalConcept

Nabízíme plechové garáže ve všech velikostech z žárově zinkované oceli. Plechy jsou natřeny prvotřídní barvou RAL v provedení lesk nebo mat. Vyrábíme kvalitní plechové garáže pro jedno a více aut, kotce pro psy, přístřešky, řadové garáže, kůlny, skladové haly, přístřešky pro zemědělské a zahradní stroje nebo technické služby. V prodeji máme také další výrobky z kovu, výklopná a dvoukřídlá vrata. Konstrukce střech, stěn a vrat jsou vyrobeny ze silných, kvalitních materiálů.

Standardní rozměr nejoblíbenější plechové garáže

Plechová garáž 3 x 5m – zadní spád – pozink

Plechová garáž 3 x 5m – zadní spád – pozink

Standardní rozměr nejoblíbenější plechové garáže je 3×5 (šířka 3 metry x délka 5 metrů). Velmi populární jsou také velikosti 4 x 6m nebo 5 x 5m. Vyrábíme garáže montované, přístřešky, kotce nebo sklady v jakékoli velikosti dle poptávky klienta. Je zde také možnost mimo jiné v plechových garážích namontovat další dveře nebo okna. Dostupné jsou typy plechových garáží s klasickou sedlovou střechou, se zadním spádem, garáže s bočním spádem. Stalconcept  vždy vyhoví potřebám svých zákazníků. Jejich spokojenost je naší hlavní prioritou.

Plechové garáže jsou jedním z nejoblíbenějších řešení…

Plechové garáže jsou jedním z nejoblíbenějších řešení nejen kvůli ceně, ale také z důvodu rychlosti montáže a funkčnosti. Stalconcept poskytuje praktická řešení, rychlé zpracování objednávky a dodání přímo na staveniště nebo na pozemek zákazníka. Věnujeme pozornost tomu, aby byla řešení přizpůsobena požadavkům každého klienta a proto je naše nabídka velmi široká a zároveň velmi flexibilní. Jsme jeden z největších výrobců plechových garáží v Česku. Naše firma nabízí bezplatnou dopravu a instalaci plechových garáží po celé České republice. Stalconcept má vlastní dopravní prostředky, kterými dodává objednané produkty přímo na pozemky zákazníků.

Zóna nejnižších cen - oddech pro peněženku!
Plánujete koupit garáž?

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO V HARMONOGRAMU JEŠTĚ DNES!!!

Každý den nové akce!