plechové garáže

Okna plechové garáže

okna

Potřebujeme okno v plechové garáži?

Plechovou garáž již většinou zákazníci pořizují jako stálý objekt na svůj pozemek.
Objednejte si tedy ten nejvhodnější pro vaše potřeby.
Příznivá cena, funkčnost, spolehlivost, rychlost realizace i velký výběr barev, to jsou hlavní výhody pořízení plechové garáže.

Potřebujeme okno v plechové garáži?

Pro správnou odpověď na tuto otázku je nutné přesně definovat účel, ke kterému budete plánovanou plechovou garáž používat.
Jestli bude sloužit pouze k občasnému parkování vozidla, skladování zahradního náčiní nebo nářadí na stavebním pozemku, tak asi nemá smysl vybavit ji okny.

Pokud však má plnit další funkce jako např. dílna, zahradní domek, parkování zahradní techniky či uskladnění venkovní výbavy mimo sezónu, pak to stojí za to zvážit instalaci plastových ventilačních oken.
Plechová garáž je také ideální pro uskladnění rostlin, které jsou citlivější na horší povětrnostní podmínky.

Světlo

Bez ohledu na funkci ke které budete stavbu mít, bude při otevření oken větší přístup vzduchu pro lepší větrání. I malý přístup denního světla zajistí větší komfort při jakémkoli pohybu nebo opravách v garáži.
Můžete vybírat ze třech velikostí plastových výklopných oken v podlouhlém tvaru 100 x 50 cm, 80 x 60 cm a 60 x 40 cm, v bílé nebo hnědé barvě. Výhodou je spolehlivé zpracování a maximální funkčnost.
Otvor je obvykle poměrně pevně zajištěn pomocí kovového rámu nanýtovaného na plechovou stěnu. V případě potřeby je také samozřejmě možné demontovat instalované okno a samotný otvor jednoduše zaslepit plechem.

Plech s filcem

Jestli uvažuje o koupi garáže s nalepeným filcem, který zabraňuje kondenzaci vody na stěnách a střeše, měla by být garáž vybavena také okny pro lepší větrání a jeho rychlé vysychání.

Filc lepíme na vnitřní stranu stěn již ve fázi profilování trapézového plechu. Zabránite tak případnému poškození vnitřního zařízení a uložených věcí v garáži. Více se dočtete v článku TRAPÉZOVÝ PLECH S FILCEM.

Okna jsou také prvkem, který poměrně výrazně zvyšuje estetiku objektu. Jsou vyrobena z vysoce kvalitního plastu, díky čemuž jsou odolná vůči povětrnostním podmínkám a po dlouhou dobu vypadají jako nová.
Tvar profilu minimalizuje usazování nečistot. Tato okna dokonale plní svou funkci a rozhodně zlepší komfort produktu, ve které jsou umístěna.

2

Pokud máte jakékoliv dodatečné otázky, neváhejte nás kontaktovat,
rádi Vám odpovíme. Jsme Vám plně k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *